Reklama zewnętrzna

Oferta reklamy zewnętrznej to wiele form, takich jak tablice billboardowe, telebimy LED, reklama w komunikacji miejskiej, na autostradach i lotniskach, pozwalające na dotarcie do szerokiej grupy odbiorców w różnych miejscach, co zwiększa efektywność kampanii reklamowej.

Billboardy to popularna forma reklamy zewnętrznej z tysiącami tablic zlokalizowanych w Polsce, różniących się wielkością, konstrukcją i sposobem ekspozycji, co pozwala na maksymalizację efektów kampanii reklamowej.

Telebimy LED znajdujące się w ruchliwych miejscach w wielu miastach w Polsce to świetna forma reklamy wideo, która wyróżnia się spośród innych form ekspozycji i zapewnia liczne grono odbiorców reklamy.

Reklama przy arteriach komunikacyjnych, takich jak autostrady i drogi ekspresowe, jest bardzo skuteczną formą marketingu, dzięki małemu zagęszczeniu reklam, ich wielkości i odpowiedniej ekspozycji, co pozwala podróżującym z bardzo dużym prawdopodobieństwem dostrzec reklamę.

Reklama w komunikacji miejskiej, umieszczona na klasycznych plakatach lub nowoczesnych monitorach, to atrakcyjna forma dotarcia do osób korzystających z takiej formy transportu w polskich aglomeracjach, która umożliwia skuteczne dotarcie do pasażerów i innych uczestników ruchu drogowego i przechodniów.

Reklama mobilna, wykorzystująca przyczepy reklamowe, daje nieograniczone możliwości jeśli chodzi o zasięg reklamy, umożliwiając dotarcie do miejsc nieosiągalnych dla innych form outdoor marketingu, jak również możliwość ustawienia przyczepy reklamowej w danym miejscu eksponując reklamę przez określony czas.

Citylighty i backlighty to formy podświetlanej reklamy zewnętrznej, znajdujące się w najbardziej uczęszczanych miejscach miast, w gablotach na deptakach, wiatach przystankowych czy w galeriach handlowych, co przyciąga uwagę przechodniów.